КНП «ЦПМСД №2» ОМР з 10.03.2021р. здійснює вакцинацію від гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненою коронавірусом SARSCoV-2 у відповідь на пандемію COVID – 19.

Згідно наказів та розпоряджень Міністерства охорони здоров’я України, департамента охорони здоров’я Одеської державної адміністрації, департамента охорони здоров’я Одеської міської ради проводиться вакцинація окремих груп населення ( медичних, соціальних працівників, громадських діячів тощо).

Протягом вказаного періоду кваліфікованим персоналом, що отримав відповідні сертифікати, вакциновано 1070 осіб.

Серед вакцинованих осіб зареєстровані як ті, що перехворіли, так і ті, що не хворіли на коронавірусну інфекцію, як здорові особи, так і ті,що мають низку хронічних захворювань.

Були вакциновані у тому числі хворі на гіпертонічну хворобу, цукровий діабет, бронхіальну астму, варикозне розширення вен нижніх кінцівок тощо.

Вакцинація проводиться вакциною Covishield/AstraZeneca, що розроблена британсько – шведською компанією та Оксфордським університетом. Є векторною вакциною. Активує імунну відповідь.

Протипоказаннями є:

  • Важка алергічна реакція на попередню дозу,

  • Гіперчутливість до компонентів вакцини

  • Температура тіла вище 38,5С

Перед проведенням вакцинації проводиться консультація лікаря, який має сертифікат після спеціального навчання. Вакцинація проводиться за адресою: М. Говорова,26, в окремому приміщенні амбулаторії центра, з окремим входом з вулиці.

Центр також очікує партію вакцини «Короновак» що буде використана для вакцинації маломобільних груп населення.

Планова вакцинація проводиться щоденно з 10-00 до 16-00 за вказаною адресою. Контактний телефон 063-322-95-53.