КНП “Центр первинної медико – санітарної допомоги №2 м. Одеси”

Адреса: м. Одеса, провулок Обсерваторний,8,

Графік роботи: з 8.00 до 20.00 центру

Контактні телефони:

Приймальна директора– 722-47-91

Реєстратура амбулаторій №1, №2 пров. Обсерваторний ,8 – 725-20-70, 724- 68-21
Реєстратура амбулаторій №3,№4, вул.. Сегедська. 16 – 746-56-56
Реєстратура амбулаторій №5, №6, вул. М.Говорова, 26 – 746-66-00
Реєстратура амбулаторій №7, №8, №9, вул. Пастера,56 – 705-38-66
Реєстратура амбулаторій №10, вул. Базарна,77 – 705-87-04
Реєстратура амбулаторій №11, вул. Канатна,106, – 729 11 32

Центр первинної медико – санітарної допомоги №2 (ЦПМСД №2) розташований у мальовничому районі міста поблизу морського узбережжя.

До 2013 р. наша установа знайома пацієнтам Одеси як міська поліклініка №2. Її було відкрито у 1965 році. Це типова триповерхова будівля, розташована у зеленій зоні. З 2013 р. лікувальний заклад ліцензований як ЦПМСД. У свій час лікарі нашого ЛПУ, приймаючі участь у міських конкурсах, які проводились управлінням охорони здоров`я, були визнані найкращими спеціалістами зі спеціальностей «терапія» та «ультразвукова діагностика». З 2014 р. у складі ЦПМСД №2 з`явилися нові амбулаторії №3, №4,5 ( вул. Сегедська,17). З 2016 р.  ще одна амбулаторія №6 ( вул. Сегедська,16), у складі якої висококваліфіковані лікарі, що раніше працювали в Університетській клініці.

Амбулаторії оснащені сучасними електрокардіографами, дерматоскопами, отоофтальмоскопами. В наявності безконтактний тонометр для вимірювання внутрішньоочного тиску. За адресою пров. Обсерваторний,8 працює кабінет ультразвукової діагностики, де проводиться УЗ- обстеження серця, органів черевної порожнини, органів малого тазу чоловіків та жінок. Функціонує денний стаціонар, де працюють медсестри з «золотими руками». На базі амбулаторії в Обсерваторному провулку і на Сегедській наявні оснащені відремонтовані оглядові кабінети для жінок. До послуг жінок – огляди висококваліфікованим спеціалістом, яка не тільки проводить огляд і бере матеріал для лабораторного дослідження, але й завжди порадить щодо оздоровлення. Зафіксовано не поодинокі випадки, коли у цьому кабінеті були діагностовано захворювання, яких не виявили в інших, навіть спеціалізованих закладах. У ЦПМСД №2 працюють лікарі загальної практики – сімейної медицини, які мають ще одну спеціальність, при тому затребувані – неврологія, гастроентерологія, дерматовенерологія, отоларингологія. У нашому закладі давно втілено принцип вільного вибору лікаря. Наших лікарів відрізняє високий рівень кваліфікації, у тому числі з вузьких спеціальностей, відповідальність, доброзичливе відношення, вміння не тільки лікувати, але й оздоровлювати словом, порадою, використанням немедикаментозних методів.

За адресами: Обсерваторний провулок,8 та вулиця Сегедська,16 працюють кабінети оздоровчого та лікувального массажу з кваліфікованими фахівцями.

Один з відомих німецьких професорів визнав, що «сама по собі криза у медицині – у недовірі пацієнта до лікаря». І це слова європейського фахівця з благополучної країни! З цього випливає той факт, що будівництво моделі сімейної медицини, на тлі довіри та позитивних взаємовідносин – одна з головних задач.